KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13668641
nr 1366 8641
Gunnar Gauffin
(1940-2022), Sverige
Oljemålning, Gunnar Gauffin (f. 1940), Sverige. Klippor. Signerad. Olja på duk, 65x65 cm
Gunnar Gauffin, svensk bildkonstnär född 1940, död 2022.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:42:29
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
Gunnar Gauffin
Läs mer om Gunnar Gauffin